O mně

kouc PrahaJsem psycholožka s korporátní praxí. Věnuji se individuálním klientům a pracovním skupinám. Poskytuji koučink a psychoterapeutické poradenstství.   Své klienty podporuji při změnách tak, aby mohli žít život, jaký si přejí. Napomáhám jim v dosahování konkrétních a jasných výsledků. Prakticky a s reálnými dopady na život. V terapii i koučování ráda pobízím ke komplexnímu pohledu na situace. Obvykle pracuji s klienty, kteří se zamýšlejí nad smysluplností své práce, chtějí zlepšit vztahy s okolím a porozumět své stávající situaci.

Vzdělání

Ve svém oboru se ráda vzdělávám a svůj osobní rozvoj považuji za celoživotní proces. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na UCM v Trnavě. Mám za sebou certifikovaný kurs koučinku „Brain based coaching“ od Neuroleadership Group, který se opírá o poznatky z neurovědy. Získala jsem také koučovací certifikaci ACC. Dodržuji všechny etické principy koučovací profese stanovené v etickém kodexu mezinárodní koučovací organizace ICF. Studuji dlouhodobý 5letý psychoterapeutický výcvik v Gestalt modalitě v IVGT, který mě opravňuje k terapeutické práci pod odbornou supervizí.

Praxe

Pracovala jsem na různých pozicích v HR, ale také ve financích a obchodě ve velkých mezinárodních firmách a multikulturním prostředí. Tyto zkušenosti mi přinesly praktický vhled do fungování jednotlivců a skupin. Pomáhají mi propojovat teoretické vědomosti se skutečným životem. Svým klientům se individuálně věnuji  od roku 2016. Bližší informace o mé profesní dráze naleznete zde.

V co veřím

Věřím v potenciál svých klientů. Osobně jsem přesvědčena, že všichni máme možnost žít podle svých představ. Máme možnost méně se trápit a najít si svůj způsob a svoje řešení situací. Velmi často totiž leží klíč k řešení v nás samotných. Věřím, že se dá najít, prozkoumat a pochopit. A také věřím, že Vám s tím umím pomoct. 🙂

Objednejte se na úvodní konzultaci zdarma.

 

,,Než se mi Eva postavila do cesty, tak jsem se delší dobu cítila jako na malé loďce uprostřed oceánu bez žádného bodu na obzoru, kam se vydat, protože mé myšlenky běhaly stále stejně dokola jako křeček v běhacím kolečku. S Evou se mi podařilo sestavit si osobní pestrobarevné, optimistické puzzle mé osobnosti a života se stabilním vnitřním majákem. Naučila mě vnímat i malé změny jako úspěch a celý proces coachingu je za mne vyjádřen v tomto mottu: „It´s not about being the best. It´s about being better than you were yesterday.“ Tímto chci poděkovat za velmi profesionální sezení, kterým nikdy nescházela empatie, nadhled, lidskost a individuální přístup.“ I., Analytik v nadnárodní společnosti