Kurzy

 

školeníNové vědomosti a nápady, nový úhel pohledu, networking i motivace zaměstnanců. To jsou jistě největší přínosy vzdělávání zaměstnanců. Nabízím kurzy na míru pro Vaši společnost ve formě krátkých workshopů i několikadenních bloků. Věnuji se převážně tématům z oblasti organizační psychologie a koučinku.

Způsob vedení kurzů

Všechny své kurzy připravuji tak, abych mohla účastníkům odevzdat co nejpraktičtější poznatky. Mám velmi ráda otevřenou diskuzi. Přináší prostor pro řešení individuálnějších problematik a inspiraci pro ostatní kolegy. Pracuji se skupinami do 10 účastníků. Školení probíhá v centru Prahy nebo v prostorech Vaši společnosti. Pravidelně školím i v angličtině.

komunikaceCílová skupina

Protože jsem v korporátní praxi „vyrostla“ zejména na tématech mezilidských vztahů, fluktuace a motivace zaměstnanců, věnuji se jim dále i ve svých kurzech. Zaměřuji se na podporu nižšího a středního managementu. Na vedoucí pracovníky, kteří jsou ve své roli poprvé, nebo po velmi dlouhém čase bez vzdělávání. Na ambiciozní a talentované osoby, které chtějí vylepšit komunikaci nebo vztahy se svým týmem. Na manažery, kteří se chtějí naučit motivovat a udržet ve firmě různé typy osobností.

Výběr kurzů

Standartně trénuji oblasti komunikace, pochopení lidských charakteristik, emocí a motivací, vedení týmu a efektivity práce. Tréninkům předchází krátká schůzka nebo telefonický hovor s klientem za účelem zjištění konkrétních potřeb dané společnosti.

Cena za hodinu tréninku: od 3000,- Kč/hod.

TeamLead Academy

efektivita

Tematika vedení týmů a jednotlivců je široká a často je důvodů pro vzdělávání víc. Někdy tak bývá náročné vybrat si konkrétní workshop. Poskytuji proto komplexní školení v délce 20 hodin v průběhu 3 tréninkových dnů. Workshop zahrnuje praktická a interaktivní cvičení na uplatnění poznatků, různé testy a metodiky k dalšímu využití.

Účastníci si tak odnesou nejenom vědomosti o fungování lidské psychiky, ale i jejich dalším využití v komunikaci se svým okolím i motivaci svých týmů. Získají nadhled nad svým způsobem vedení, zpětnou vazbu a nové nápady do každodenního manažerského života.

Cena za celý trénink: 59000,- Kč

 

V případě Vašeho zájmu Vám ráda zašlu kompletní nabídku. Váš dotaz nebo další požadavky můžete specifikovat zde.