Kurz – Jak změnit svůj život i při nedostatku trpělivosti

kurzUvažujete o změně v práci, ve fungování vztahu, nebo nějakého z Vašich návyků? Už jste několikrát zkoušeli přestat kouřit, začít běhat anebo jste si koupili hudební nástroj a pak jste se ho ani nedotkli? Přijďte se podívat jak si nastavit cíle tak, aby to Váš mozek akceptoval a rád na změně spolupracoval. 🙂

Pokud už jste zkoušeli rady známých, četli všechno možné o zlozvycích na internetu, nebo máte za sebou klasiku ve formě pokus-omyl, kurz je právě pro vás. Naučíte se, jak si změnu uzpůsobit svým potřebám. Tak, aby Vás to nakoplo a povedla se vám. Ukážu Vám, jak to funguje nejen mně, ale hlavně mým klientům.

Na kurzu se dozvíte:

  1. Jak funguje mozek při změnách
  2. Jak nastavit inspirující cíle sám pro sebe
  3. Jak úspěšně nastartovat změnu
  4. Jak změnit své zlozvyky
  5. Jak pracovat se svou trpělivostí

Odnesete si konkrétní techniky a nápady, které spolu vyzkoušíme i na workshopu. Budete tak připraveni ke změnám přistupovat jednoduše a s nadhledem.

Toto je poslední termín v tomto roce. Přihlašte se na kurz a buďte na koni ještě před novoročními předsevzetími. 🙂 Můžete tak udělat na stránce kurzu.

Co dělat, když jsme nespokojení?

motivaceV srpnovém číslu magazínu Zdraví vyšel článek na stále aktuální téma, nespokojenost. Jak se k nespokojenosti postavit? Co dělat? Existuje i nějaká motivační nespokojenost? A jak vůbec najít cestu k dlouhodobé spokojenosti?

Na tyto i další otázky najdete odpověď právě v tomto článku. Rozhovor se mnou přetavila do čtivého textu  redaktorka Lenka Bicanová.